Jaunākais

Jelgavnieki izcīna zeltu “JLSS Kausa 2018” izcīņā

2018. gada 18. un 19. augustā, Jelgavas ledus hallē norisinājās pirmais Jelgavas ledus sporta skolas rīkotājs hokeja turnīrs “JLSS...
21.08.2018.

Volvo Open Cup 36th

     Rīgā no 4.maija līdz 6.maijam Volvo Ledus hallē norisinājas starptautiskās sacensības VOLVO OPEN CUP 36TH, kurās...
08.05.2018.

Turnīrs „Olümpia Cup 2018” - ar zeltu kabatā!

     Laikā, kad mūsu valsts svin Neatkarības dienu, Jelgavas Ledus sporta skolas U-13 hokeja komanda dodas uz ikgadējo...
08.05.2018.
21.03.2017.

JLSS sacensības šorttreka 1.posms

     18.martā Jelgavas Ledus halle notika JLSS sacensības šorttrekā 1.posms, gan ar parastām, gan ar šorttreka slidām, kurās startēja sporta skolas „Spars” un Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi.

     Šinīs sacensībās Jelgavas Ledus sporta skolu pārstāvēja 20 sportisti. Ar šorttreka slidām startēja Gasparovičs Alisters un Auziņa Karolīna (junior „F” grupa), Gelvere Paula, Aleksejenkova Alina, Miļūna Daniela, Bakaja Valērija, Laizāns Linards Reinis, Lucs Daniels, Lucs Deivids (junior „E” grupa), Kopmane Gunta, Kubliņš Otto un Reins Mareks (junior „D” grupa) un ar hokeja slidām startēja Sidecka Laura (junior „G” grupa), Auziņa Katrīne, Sideckis Marks (junior „F” grupa), Bondaļuks Severīns, Puķe Lelde Elīza un Vinogradova Jana (junior „E” grupa), kā arī Auziņa Emīlija Ulrika un Bondaļuka Patrīcija (junior „D” grupa).

 

 

Godalgotas vietas ir sekojošiem Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņiem:

 

Junior „F” Boys grupā:    3.vieta – Gasparovičs Alisters

 

Junior „E” Girls  grupā:   2.vieta – Gelvere Paula

 

Meitenes „G” ar hokeja slidām: 3.vieta – Sidecka Laura

 

Meitenes „F” ar hokeja slidām:  1.vieta – Auziņa Katrīne

 

Junior „F” Boys ar hokeja slidām: 2.vieta – Sideckis Marks

 

Junior „E” Boys ar hokeja slidām: 1.vieta – Bondaļuks Severīns

 

Meitenes „E” ar hokeja slidām:  1.vieta – Puķe Lelde Elīza

                                                   2.vieta – Vinogradova Jana

 

Meitenes „D” ar hokeja slidām: 1.vieta – Auziņa Emīlija Ulrika

                                                2.vieta – Bondaļuka Patrīcija

 

 

 

     Paldies visiem sportistiem par piedalīšanos sacensībās, treneriem par darbu un vecākiem par atbalstu!

 

 

Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole