Jaunākais

Spēļu un sacensību grafiks no 01.05.2017. līdz 07.05.2017.

Jelgavas Ledus sporta skolas godu audzēkņi aizstāvēja ne tika Latvijā, bet arī Baltkrievijā, piedaloties hokeja turnīrā "KUBOK...
28.04.2017.

Spēļu un sacensību grafiks no 24.04.2017. līdz 30.04.2017.

Šonedēļ Jelgavas Ledus sporta skolas godu aizstāves  ne tikai hokejisti, bet arī šorttrekisti, kuri 30.aprīlī startēs...
25.04.2017.

Jelgavas komandām zelts un sudrabs hokeja turnīrā "LIELDIENU KAUSS 2017"

23.04.2017. Jelgavas Ledus hallē norisinājās hokeja turnīrs "LIELDIENU KAUSS 2017", kurā piedalījās četras komandas....
24.04.2017.
JLSS nodarbību saraksts 2017./2018.m.g. treniņiem uz ledus
Pirmdiena, 23.10.2017.
Laiks Nodarbības

6:30-7:30

Vārtsargi

7:45-8:45

U-16

9:00 - 10:00

Besa - 1 (2003.-2005.) Pusd.  - 11:10

10:10 - 11:10

Besa - 2 (2006.-2008.) Pusd.  - 12:20

12:30  - 13:40

Besa - 1 (2003.-2005.)

13:50 - 15:00

Besa - 2 (2006.-2008.)

15:10 - 16:00

U-12

16:10 - 17:00

Vārtsargi

17:10 - 18:00

D-2

18:10 - 19:00

U-9 / U-10

19:10 - 20:00

D-1

Otrdiena, 24.10.2017.
Laiks Nodarbības

7:40 - 8:45

U-18

9:00 - 10:00

Besa - 1 (2003. - 2005.) Pusd. -  11:10

10:10 - 11:10

Besa - 2 (2006. - 2008.) Pusd. 12:20

11:20 - 12:20

U-10

12:30 - 13:40

Besa - 1 (2003. - 2005.)

13:50 - 15:00

Besa - 2 (2006. - 2008.)

15:10 - 16:00

U-12 / U-14

16:10 - 18:10

LBJHL U-16 JLSS - HS Rīga - 03

18:20 - 19:10

D-2

19:20 - 20:10

D-1

21:30 - 22:30

U-18

Trešdiena, 25.10.2017.
Laiks Nodarbības

7:40 - 8:40

Besa - 1 (2003. - 2005.) Pusd. -  11:00

8:50 - 9:50

Besa - 2 (2006. - 2008.) Pusd. -  12:30

10:00 - 10:50

D-1

11:00 - 11:50

SSG (Sākuma sagatavošanas grupa ) - Daiļslidošana

12:00 - 13:10

Besa - 1 (2003. - 2005.)

13:20 - 14:30

Besa - 2 (2006. - 2008.)

14:40 - 15:30

U-12 / U-14

15:45 - 17:45

LBJHL U-16  JLSS - Ogre Juniors

17:55 - 18:45

U-9 / U-10

21:40 - 22:40

U-18

Ceturtdiena, 26.10.2017.
Laiks Nodarbības

7:45 - 8:45

Besa - 1 (2003. - 2005.) Pusd. -  11:10

9:00 - 10:00

Besa - 2 (2006. - 2008.) Pusd. -  12:20

11:20 - 12:20

D-1

12:30 -13:40

Besa - 1 (2003. - 2005.)

13:50 - 15:00

Besa - 2 (2006. - 2008.)

15:10 - 16:00

Šorttreks

16:10 - 17:00

D - 2

17:10 - 18:00

D-1

18:10 - 19:00

SSG (Sākuma sagatavošanas grupa) Hokejs

19:10 - 20:00

U-9 / U-10

20:10 - 21:10

U-14

Piektdiena, 27.10.2017.
Laiks Nodarbības

6:15 - 7:15

U-18

7:30 - 8:30

Besa - 1 (2003.- 2005.) Tējas galds  plkst. 9:00

8:45 - 9:45

Besa - 2 (2006.- 2008.) Tējas galds  plkst. 10:15

12:30 - 13:40

U-16

13:50 - 15:00

U-12

15:10 - 16:00

D-2

16:10 - 17:00

U-14

17:10 - 18:00

D-1

18:10 - 19:00

U-18

Sestdiena, 28.10.2017.
Laiks Nodarbības

7:45 - 8:45

U-16

9:00 - 10:00

SSG (Sākuma sagatavošanas grupa) Daiļslidošana

10:10 - 11:10

D-2

11:20 - 12:20

U-12

12:45 - 14:15

LBJHL U-14 JLSS  - A -  Daugavpils BJSS

Svētdiena, 29.10.2017.
Laiks Nodarbības

9:10 - 10:10

Šorttreks

10:20 - 11:20

SSG (Sākuma sagatavošanas grupa)  Hokejs

11:30 - 12:30

U-9

12:40 - 13:40

U-10

14:00 - 16:00

LBJHL U-16  JLSS-  HC Klaipeda

17:45 - 19:15

LBJHL  U-14   JLSS - A - Brocēni

Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole