Jaunumi RSS

Turnīrs „Olümpia Cup 2018” - ar zeltu kabatā!

     Laikā, kad mūsu valsts svin Neatkarības dienu, Jelgavas Ledus sporta skolas U-13 hokeja komanda dodas uz ikgadējo starptautisko hokeja turnīru „Olümpia Cup 2018”, aizstāvēt savas skolas, pilsētas un valsts godu.

08.05.2018.

JLSS U-14 komandas dalība starptautiskajā turnīrā “Riga Cup 2018”

     No 20.-22.aprīlim norisinājās starptautisks turnīrs hokejā "TRUE/RIGA HOCKEY CUP 2018" U-14 grupā. Turnīru pārstāvēja hokejisti no deviņām valstīm, vienlaicīgi spēlējot "Mogo", "Kurbads", "OZO", "Inbox", "Volvo" A un B ledushaļļu ledus laukumos.

24.04.2018.

JLSS audzēkņi trenējas pie Latvijas izlases trenera

     Šodien Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi aizvadīja īpašu treniņu – viņiem uzdevumus un padomus deva Latvijas izlases galvenais treneris Kanādas hokeja speciālists Bobs Hārtlijs.

08.02.2018.

Starptautiskais turnīrs Zviedrijā "Turex Cup" U-11 2018

     No 4.janvāra līdz 6.janvārim Jelgavas Ledus sporta skolas hokeja komanda piedalījās starptautiskajā turnīrā „Turex Cup”, kas norisinājās Zviedrijā.

09.01.2018.

"CHRISTMAS CUP 2017" U -14 komandai

     Jelgavas LSS U-14A komanda īsi pirms Ziemassvētkiem, no 21.-23.decembrim, piedalījās starptautiskā turnīrā "CHRISTMAS CUP 2017", 2004/05. gadā dzimušajiem, Čehijā. Turnīrs norisinājās vienlaicīgi divās pilsētās, Most un Bilin.

28.12.2017.

Christmas Cup 2017

      No 15.12 līdz 17.12 Polijas pilsētā Toruņā JLSS U-16 komanda aizvadīja starptautisko turnīru hokejā ''Christmas Cup 2017'', kurā piedalījās komandas no Polijas, Latvijas, Krievijas un Baltkrievijas.

22.12.2017.

Apsveicāmo sarakstā izskan arī Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņa vārds

Jelgavas Pilsētas   Domē tika apbalviti labākie jūnijā, jūlijā un augustā panākumus guvušie sportisti.

20.09.2017.

Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi "Hokeja dienā" kopā ar Latvijas izlasi.

Sestdien, 11. februārī Latvijas "Hokeja dienas" ietvaros „Volvo SC” Ledus hallē tika rīkots Latvijas hokeja izlases atklātais treniņš, kurā piedalījās Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi.

13.02.2017.

JLSS Ziemassvētku kauss

     2014.gadā 19.decembrī Jelgavas Ledus hallē norisinājas starptautiskais turnīr "JLSS Ziemassvētku kauss", kuru rīkoja HK "Zemgale/LLU" sadarbībā ar Jelgavas Ledus sporta skolu.

     Turnīrā piedalījas četras komandas, no kurām -  trīs bija no Latvijas, t.i., "Jelgava", "Dinamo" Rīga, "Pērkons " Rīga un viena no Baltkrievijas - "Dinamo " Minska. Turnīrs tika spēlēts pēc apļa sistēmas, t.i., katrs ar katru.

     "Jelgava" vinnēja visas trīs komandas. Par trešo vietu "Pērkons" Rīga ar 0:10 piekāpjas "Dinamo" Rīga komandai. Pirmo vietu izcīnīja   "Jelgava", pieveicot Baltkrievijas komandu  "Dinamo" Minska ar rezultātu 4:0.

     Par turnīra vērtīgāko spēlētāju komandā "Jelgava", tika atzīts  Mārtiņš Krišs Krūklītis un par turnīra labāko bombardētāju atzīts komandas "Jelgava" kapteinis Dans Ļočmelis.

     Turnīra bildes var apskatīt šeit http://www.jlss.lv/aktualitates/fotografijas/hokejs0/1521/

22.12.2014.

Sandis Ozoliņš ciemojas pie JLSS audzēkņiem

08.12.2014.

Apsveicam JLSS U-11 hokeja komandu un Jevgeņiju Ļinkeviču
ar izcīnīto 1.vietu starptautiskajā hokeja turnīrā
"Tappara 2004 Juniors"

 

2014.gada 13.-14.septmembrī notika starptautiskais hokeja turnīrs Somijas pilsētā Tamperē "Tappara 2004 Juniors " U-11 vecuma grupā. Piedalījās astoņas komandas, sešas no Somijas, viena no Krievijas un no Latvijas "Jelgava".
"Jelgava" pirmajā un otrajā dienā  izspēlē vinnēja visas trīs Somu komandas un pirmo vietu izcīnīja, pieveicot "Centr" (Krievija) ar rezultātu 7:1. Par "Jelgavas" komandas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Dans Ločmelis.

15.09.2014.

Apsveicam JLSS U-10 hokeja komandu ar 1.vietu

2014.gada 11., 12., 13.aprīlī notika starptautiskais hokeja turnīrs Igaunijas pilsētā Narvā  "Narva Cup 2014" U-10 vecuma grupā. Piedalījās sešas komandas, divas no Sanktpēterburgas, viena no Tallinas un Narvas apvienotā un no Latvijas "Dinamo", "Pērkons", "Jelgava".
"Jelgava" pirmajā izspēlē vinnēja visas piecas komandas. Par trešo vietu "Dinamo" ar 4:7 piekāpās Sanktpēterburgas komandai "HK Piķer".
Pirmo vietu izcīnīja "Jelgava", pieveicot "Narva PSK" ar rezultātu 8:1. Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts mūsējais Dans Ločmelis, labākais vārtu sargs Lukas Bukatovs.

15.04.2014.

Turnīri 1999.g.dz. un 2001.g.dz. hokejistiem

Pirmsvētku laikā no 19.-21.decembrim Čehijā, Most norisinājās turnīrs "Christmas cup 2013" 99.g. dz. hokejistiem. Turnīrā piedalījās 7 komandas un ieņēma attiecīgas vietas - Maskavas "Pingvīni", Baltkrievijas "Gomeļ", Prāgas "Sparta", Čehijas women select, Čehijas "Most", Čehijas "Select Avangard", Jelgavas "JLSS". Kā stāsta treneris Miks Golubovičs, tad Jelgavas komanda turnīru uzsāka labi, bet izšķirošajās spēlēs pietrūka spēku, jo tika spēlētas 3 spēles dienā. Treneris ir apmierināts, ka izdevās aizbraukt uz šo turnīru, jo tas deva spēlētājiem papildus neatsveramu pieredzi un pārliecību par saviem spēkiem.

Starpsvētku laikā no 27.-29.decembrim Slovākijā, Dolny-Kubin norisinājās turnīrs "Sky cup 2013" 2001.g dz. hokejistiem. Turnīrā piedalījās 10 komandas. 2 Latvijas komandas, 2 baltkrievu komandas, 2 Slovēnijas izlases, 4 slovākijas komandas. 1. vietu ieguva Slovēnijas izlase, 2. vietā Slovākijas čempionu komanda "Duckla Trečin", 3. vietā Slovākijas "Banska Bystryca". Mūsu komanda parādīja labu sniegumu, cīnoties katrā spēlē līdz galam. Mazliet pietrūka spēlē par pusfināliem, bet visi spēlētāji ieguva labu pieredzi, kas mums palīdzēs Latvijas čempionātā.

Laikā no 3.-4.janvārim tepat Majoros risināās turnīrs "Winter classic 99".  Turnīrs tika organizēts mūsu pašu Latvijas komandām, kur piedalījās un ieņēma attiecīgas vietas - Ventspils, Jūrmala/Tukums, Pārdaugava, JLSS, HS Rīga. Turnīrs labi noorganizēts. Jelgavas spēlētāji jau šajā turnīrā parādīja, ka Čehijas turnīrs ir devis daudz, un visās spēlēs varēja cīnīties par uzvarām. Turnīra labākais vārtsargs - Artūrs Krists Krūklītis, komandas labākais spēlētājs - Renārs Kārkls.
09.01.2014.

World Selects turnīrā ASV trīs jelgavnieki

No šā gada 09.aprīļa līdz 15.aprīlim Portland, ME, ASV notika gadskārtējais World Selects Invitational hokeja turnīrs 1996.gadā dzimušajiem zēniem. Jāsaka, ka šai vecuma grupai šis bija pirmais turnīrs, jo organizatori ir palielinājuši vecuma grupas līdz piecām. 1996.gadā dzimušie zēni jau ir pielīdzināmi junioru vecumam un Haralds Egle jau pagājušo sezonu aizvadīja ASV junioru līgā.
Latvijas komanda tika komplektēta no dažādiem Latvijas klubiem,  Jelgavas LSS, Prizma/Pārdaugava, HK Rīga, HK Valmiera, HK Liepājas Metalurgs. Komandā spēlēja : Salvis Balandīns, Haralds Egle, Dāvis Zembergs, Rodrigo Ābols, Krišjānis Reinfelds, Aleksandrs Lugovecs, Roberts Locāns, Artūrs Bušs, Gatis Sprukts, Gvido Jansons, Kirils Mitrofanovs, Mihails Tugo, Roberts Štelmahers, Marians Purmalis, Jhon Marino un Denis Drobotovs.
Latvijas komanda 6 spēlēs izcīnija 4 uzvaras un piedzīvoja 2 zaudējumus. Pēc apļa turnīra komanda ierindojās augstajā 5.vietā, sevi  ļaujot apsteigt ACSK, Sweden Selects, Selects Hockey Academy un AK Bars komandām. Izslēgšanas spēlēs nācās mēroties ar spēcīgo Kazaņas AK Bars komandu un tika piedzīvots zaudējums ar 2:9 līdz ar to neturpinot cīņu par čempiona titulu. Pārējie Latvia Selects rezultāti : Latvia - Belle Tire (ASV) 1:3; Latvia - Advantage (Kanāda) 3:2; Latvia - Selects Hockey BC (ASV) 7:4; Latvia - Pro Hockey Martino (Kanāda) 6:5; Latvia - East Coast Selects (ASV/Kanāda) 5:4 un jau pieminātā izslēgšanas spēle Latvia - AK Bars 2:9. Jātzīmē ka AK Bars komandai tika zaudēts arī pirms turnīra notikušajā draudzības spēlē ar 3:10. Rezultatīvākis Latvijas komandā bija Haralds Egle (Green Mountain Glades,ASV) kurš guva 6 vārtus un izdarīja 9 rezultatīvas piespēles kopumā savācot  15 rezultativitātes punktus. Vienīgais JLSS kluba pārstāvis Krišjānis Reinfelds rezultativitātes punktus neguva un spēļu protokolos atzīmējās ar 8 soda minūtēm. Bez Krišjāņa turnīrā Latvijas komandā spēlēja bijušais JLSS audzēknis Gatis Sprukts. Vēl viens bijušais JLSS hokejists Elvis Jansons jau divus gadus trenējas Kanādā un šajā turnīrā spēlēja Kanādas komandā “West Canada”.
Turnīra ietvaros tika izspēlēta visu zvaigžņu spēle starp Ziemeļameriku un Eiropu, kurā piedalījās arī divi Latvijas komandas spēlētāji Haralds Egle un Dāvis Zembergs.
Turnīrs parādīja ka Latvijas jaunie spēlētāji var sekmīgi konkurēt ar citu valstu spēcīgākajiem spēlētājiem.
10.05.2012.

Rezultatīvākais Latvijas Atklātā čempionāta spēlētājs!

SVEICAM!

"Zemgale/JLSS" komandas kapteini un Jelgavas Ledus sporta skolas treneri Gunti Pujātu ar rezultatīvākā spēlētāja titulu Latvijas Atklātajā čempionātā hokejā!
27.04.2012.

JLSS hokejisti otrie Volvo kausā

   Sestdien, Rīgā Volvo ledus hallē notika turnīrs hokejā 2003.gadā dzimušo zēnu grupā. Turnīrā startēja 8 komandas, visas no Latvijas. Bez Jelgavas komandas turnīrā startēja komandas no Ventspils, Brocēniem, Valmieras un četras Rīgas komandas – Prizma, Dinamo, Pērkons un Pārdaugava 2.
    Jelgavnieki turnīrā izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties vien Prizmai. Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju atzina jelgavnieku Artūru Karašu. JLSS vērtīgākā spēlētāja tituls Bogdanam Hodašam. Komandu trenē Eva Dinsberga un Ainars Bērziņš.
14.02.2012.

Hokeja spēles

HK Zemgale/JLSS komandas spēles ir iespējams noskatīties interneta vietnē youtube.com.


http://www.youtube.com/watch?v=XmJ1tTRUjHE&feature=g-upl&context=G2021356AUAAAAAAABAA (HK Zemgale/JLSS un Energia/Orakulas)
 
http://www.youtube.com/watch?v=zcrIIBr3Bxk&feature=g-upl&context=G23f4102AUAAAAAAACAA (HK Zemgale/JLSS un SMSCredit.lv)

07.02.2012.

Aleksandra Balsa grāmatas atklāšana "Ziemas sports Jelgavā", 14.01.2012.

Pagājušās nedēļas nogalē Jelgavas ledus hallē notika Aleksandara Balsa piektās grāmatas par sportu „Ziemas sports Jelgavā” atvēršanas pasākums. To atklāja Jelgavas domes priešsēdētājs Andris Rāviņš un domes priešsēdētāja vietnieks Aigars Rublis. Apsveikuma vārdus grāmatas autoram teica Jelgavas sporta servisa centra direktors Juris Kaminskis, kurš ir idejas autors  Jelgavas sporta apskata veidošanai par atsevišķiem sporta veidiem. A. Balsa pirmā grāmata tika veltīta vieglatlētikai. Pasākuma piedalījās un A. Balsu sveica arī vairāki Jelgavas pilsētas sporta veterāni – Broņislavs Matusēvičs, Viktors Valainis, Vladimirs Kačānovs, Vilis Azēvičs ,Irēna un Anatolijs Leitēni un Zilvija Poča. Grāmatas autors A. Balss īpaši atzīmēja sporta veterāna Herberta Štekeļa lomu sporta attīstībā Jelgavā un kā pirmajam dāvāja garāmatu ar savu autogrāfu. Vairāki runātāji īpaši atzīmēja šādas grāmatas nozīmi Jelgavas sporta attīstības atspoguļošanā uzsverot, ka Jelgavas jaunajiem sportistiem ir iespēja un nepieciešamība pilsētas sporta vēsturē ierakstīt jaunus ierakstus. Grāmatas atvēršanā klāt bija arī  vairāki Jelgavas Ledus sporta skolas nodaļu audzēkņi. Visi sporta skolas audzēkņi saņems šo grāmatu, lai iepazītos ar pilsētas sporta vēstures notikumiem.
16.01.2012.

2011.gada 23.-25.septembrim Starptautiskais turnīrs, pilsētā Sovetskā, Kaļiņingradas apgabalā, Krievijā.

(piedalās JLSS U-10 1.komanda)

1.vieta

2011.gada no 23.-25.septembrim U-10 komanda piedalījās Starptautiskā turnīrā pilsētā Sovetskā, Kaļiņingradas apgabalā, Krievijā.

Turnīrā piedalījās 5 komandas: JLSS U-10, Brocēni, Fēniks (Kaļiņingradas apg.), Jantarnaja Zvozda (Kaļiņingrada).

JLSS uzvarēja visās spēlēs: Fēniks 1-5:1, Fēniksu 2-7:1, Brocēnus 3:2, Jantarnaja Zvozda 26:1. Finālā par 1.vietu spēlējām ar Fēniks  - 1, uzvarējām 5:2. Par 3.vietu spēlēja Brocēni ar Fēniksu 2. Brocēni uzvarēja 4:2.

Vissīvākā cīņa bija ar Brocēniem. Puspēli bijām vadībā 2:0, pēc tam Brocēni pievilka 2:2, tikai 22 sek. līdz spēles beigām uzvaras vārtus iemeta Maikls Rolings Tauriņš pēc Denisa Vilmaņa piespēles. Fināls arī bija interesants sākumā spēle bija līdzīga. Piektos vārtus iemeta Deniss Vilmani tukšos vārtos.

Deniss Vilmans tika atzīts par turnīra bombarduri(rezultatīvākais spēlētājs). Kristers Brauns – turnīrā vērtīgākais spēlētājs.

27.09.2011.

Turnīrs Ogrē 2011.gada 18.septembrī

2011.gada 18.septembrī JLSS U-10 piedalījās turnīrā Ogrē un ieguva 2.vietu. Finālā zaudējot HS Rīgai 3:7. Vēl piedalījās Dinamo 1, Dinamo 2, Prizma, Ogre. Kristers Brauns – vērtīgākais spēlētājs.
27.09.2011.
[1-20] [21-40] [41-60] [61-80] [81-100] [101-120] [121-140] [141-160] [161-180] [181-200] [201-220] [221-240] [241-260] [261-280] [281-300] [301-320] [321-340] [341-360] [361-380] [381-400] [401-420] [421-440] [441-460]
Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole