08.09.2021.

ISU Danubia Cup 1.posms šorttrekā

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 3.-5.septembrim, Slovākijas pilsētā Spišska Nova Ves, tika aizvadīts ISU Danubia Cup 1.posms šorttrekā, kas ir ieskaites sacensības, lai kvalificētos Eiropas kausa finālam.

Šajās sacensībās piedalījās arī septiņi Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi. Vislabāk veicās Linardam Reinim Laizānam un Emīlam Reinim Rudzītim, kuri kopā ar diviem citiem šorttrekistiem no Ventspils, ieguva 1.vietu 3000m stafetes slidojumā pārliecinoši apsteidzot tuvākos konrurentus par septiņām sekundēm. Individuālajos startos vislabāk veicās Linardam, kurš Junior C grupā (14-15 gadi) trīs distanču kopvērtējumā (1500m, 500m, 1000m) ierindojās 2.vietā starp 22 dalībniekiem. Šajā grupā startēja arī Emīls, kurš trīs distanču kopvērtējuma ierindojās 7. vietā. Junior D grupā (12-13 gadi) startēja Alisters Gasparovičs, kurš trīs distanču kopvērtējumā (1000m, 500m, 777m) ierindojās 10 vietā starp 18 dalībniekiem. MEN grupā, kur tika apvienotas Junior B (16-17 gadi), Junior A (18-19 gadi) un MEN (18 un uz augšu) grupas, startēja Gļebs Skudiakovs, Māris Jānis Šternmanis, Kārlis Pastors un Ralfs Bērziņš, kuri šajā grupā izcīnīja attiecīgi 4., 5., 6. Un 7.vietu 17 dalībnieku konkurencē. Vēl jāpiemin, ka puiši tieši pirms sacensībām aizvadīja ISU Development project treniņnometni 10 dienu garumā turpat Slovākijā.

Šīs JLSS audzēkņiem bija pirmās sacensības kopš pandēmijas sākuma. Visi sportisti uzstādīja jaunus personiskos rekordus gandrīz visas distances, tādēļ var secināt, ka treniņu process pandēmijas laikā ir bijis labs.

Paldies visiem sportistiem par piedalīšanos sacensībās, treneriem par darbu un vecākiem par atbalstu!