14.12.2015.

Mūsējiem ir divi zelti Latvijas daiļslidošanas čempionātā

No 12.decembra līdz 13.decembrim Rīgā norisinājās Latvijas daiļslidošanas čempionāts, kurā lielā skaitā tika pārstāvēta Jelgavas Ledus sporta skola (11 sportisti).

Mūsu audzēkņi uzrādīja labus rezultātus. Varam lepoties ar Diānu Ņikitinu, kura savā junioru grupā pārliecinoši izcīnīja zeltu ar 159.80 punktiem un Anželika Kļujeva bija trešā.

Šogad mūsu skolas audzēkņi startēja senioru grupās, kur uzrādīja labus rezultātus, Gļebs Basins un Aļina Fjodorova izcīnīja 2.vietas.

Kims Georgs Pavlovs savā grupā izcīnīja 1.vietu un Dmitrijs Druzs savā grupā – 3.vietu.

Šogad Latvijas daiļslidošanas čempionātā varēja baudīt sinhronu slidošanu, kur slidoja Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkne Sintija Vintere

Paldies vecākiem par atbalstu un treneriem par darbu.