04.01.2019.

LATVIJAS ČEMPIONĀTS UN ZIEMASSVĒTKU BALVA ŠORTTREKĀ 2018.

    28. un 29. decembrī, Ventspilī, norisinājās Latvijas čempionāts un Ziemassvētku balva šorttrekā. Jelgavu sacensībās pārstāvēja Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi startējot piecās dažādās vecuma grupās. JLSS sportisti kopumā izcīnīja 17 medaļas no kurām 7 bija zelta, 6 sudraba, bet 4 bronzas medaļas.

 

       Vislabāk veicās Madarai Ginterei kura Junioru E grupā uzvarēja divās no trim distancēm kopvērtējumā iegūstot 1. vietu. Labi veicās arī mūsu Junioru D un C puišiem Linardam Reinim Laizānam, Mārim Jānim Sternmanim un Emīlam Reinim Rudzītim, Kārlim Pastoram kuriem attiecīgi otrās un trešās vietas. 2. Vietu ieguva arī Ričards Miks Rudzītis kurš startēja Junioru F grupā.

 

     Atzīstami startēja arī mūsu visjaunākie sportisti, kuri ar šorttreku aktīvi nodarbojas vien kopš septembra. Junioru G grupā meitenēm ar parastajām slidām 1.vieta Emmai Stūrniecei, 3.vieta Katrīnei Auziņai. Šīs pašas grupas zēnu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Haralds Ingus Laizāns. Junioru f grupā meitenēm ar parastajām slidām 1.vieta Norai Slokai un 2.vieta Paulai Ramanei. Zēnu konkurencē šajā grupā pirmā vieta Rihardam Piļkam un otrā vieta Matīsam Metlam. Junioru E grupā zēniem ar parastajām slidām 1.vietu izcīnīja Juris Strods.

 

     Sekmīgi veicās arī stafetes komandām D un C grupās kur 2000 metru distancē mūsu meiteņu komandām 3. un 5. vieta. Zēnu konkurencē mūsu stafetes komandām 1. un 2. vieta.

 

     Labi veicās arī Sportistiem no Jelgavas, kuri startēja pieaugušo grupā. Reinis Bērziņš sīvā cīņā kļuva par Latvijas vicečempionu, kā arī Jelgavas Ledus sporta skolas šorttreka treneris Endijs Vīgants ieņēma 4.vietu. Abi sportisti līdz ar to kvalificējās dalībai Eiropas čempionātam pieaugušajiem, kas norisināsies no 11.-13. janvārim Nīderlandē.

 

 

Grupas

Vecums

Juniori A

19-18

Juniori B

17-16

Juniori C

15-14

Juniori D

13-12

Juniori E

11-10

Juniori F

9-8

Juniori G

7-6

 

     Paldies visiem sportistiem par piedalīšanos sacensībās, treneriem par darbu un vecākiem par atbalstu!

 

 

Reģistrētiem lietotājiem
Lietotājs
Parole