10.11.2016.

Jelgavas Ledus sporta skolas auzdēkņi sāk jaunu sacensību sezonu šorttrekā

05.11.2016. Ventspils Ledus halē norisinājas “Sporta skolas "Spars" balvas izcīņa šorttrekā, 1. posms ”, kurā piedalījās 10 Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi.

Atklājot sezonu Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkni startēja dažādas vecum grupās un izcīnīja divas godalgotas vietas.

Godalgotas vietas ir sekojošiem JLSS audzēkņiem:

Junior "E" Girls grupā: 2.vieta - Paula Gelvere.

Junior "E" Boys grupā: 2.vieta – Reinis Linards Laizāns.

Karolina Auziņa Junior "F" grupā izcīnīja 4.vietu, Otto Kubliņš savā grupā Junior „D” arī izcīnīja 4.vietu, Gunta Kopmane šajā grupā palika 6.vietā.

Junior „E” grupā Daniela Miļūna ierindojas 8.vietā, Paula Ekerte – 9.vietā un Alina Aleksejenkova palika 10.vietā. Zēniem šajā vecuma grupā 8.vietu izcīnīja Miks Meijers un brāļi Luci attiecīgi palika 12. un 13. vietā.

Paldies visiem sportistiem par piedalīšanos sacensībās, treneriem par darbu un vecākiem par atbalstu!